Ukázka individuálně vytvořených podkladů

Jak vypadá jídelníček na míru

Vždy bude přizpůsobený vašemu cíli, vašemu zdravotnímu stavu, fyzické aktivitě, věku a všem aspektům, které by mohly hrát roli. 

V jídelníčku dostanete vypracovány různé varianty jídel v přesné gramáži, ze kterých si sami poskládáte jídlo, na které máte zrovna chuť. Je to naprosto jednoduché a přitom výsledné jídlo bude přesně podle vašich požadavků.

Jaké jsou výhody oproti jiným jídelníčkům? Naučíte se přemýšlet o složení stravy. Časem budete sami vědět, jak si jídlo poskládat, aby obsahovalo všechny potřebné živiny.

Nejde tak přitom o striktní režim, který musíte přesně dodržovat. Jídelníček vám umožní vybrat si jídlo, na které máte zrovna chuť. Stejně tak záleží na vás, kolik jídel denně vám vyhovuje. Jídelníček je stavěný většinou na 4-5 jídel, ale společně se můžeme domluvit na režimu, aby seděl hlavně vám. Zní to dobře? Tak jídelníček na míru vyzkoušejte a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Jak funguje online coaching

Půjdeme do toho naplno, ale přitom nebudete mít pocit žádné drastické diety nebo nekonečné dřiny. Plán nastavíme tak, aby vám vše vyhovovalo a jeho dodržování se stalo vaším přirozeným životním stylem. Na cestě k vašemu cíli vás bude doprovázet jídelníček na míru, tréninkový plán a spousta dalších rad, třeba o tom jak optimalizovat spánek či redukovat stres.

jídelníčku na míru dostanete vypracované přesné gramáže základních potravin, ze kterých se bude skládat každé jídlo. To si sestavíte vždy ze sacharidové, bílkovinné a tukové složky, ke kterým přidáme ovoce či zeleninu. Skvělé je, že jídelníček není striktní, ale dovolí vám vybrat si jídlo, na které máte zrovna chuť.

Podrobný bude i tréninkový plán. Dostanete přesné instrukce o rozcvičení, výběru cviků, jejich pořadí, počty sérií a opakování.

Abychom si byli jistí, že jdeme správným směrem, budeme dělat pravidelné týdenní kontroly. Na základě těch budu analyzovat váš progres a upravovat jídelníček i tréninkový plán, aby byly vždy ideálně nastaveny.

Něco se vám v průběhu vašeho snažení nezdá? Zajímá vás, jestli je pravda to, co psali v časopise? Nebo potřebujete motivovat? Moje online podpora je tu neustále pro vás. Napište mi a společně se tomu podíváme na zoubek. Třeba i tomu jídelníčku, aby pro vás nebyl problém jej dodržovat.

Chcete o zdravé stravě vědět víc? Součástí poradenství je i edukační materiál o více než 30 stránkách o základech výživy, metabolismu či výběru potravin. A aby vás bavilo dodržování jídelníčku, dostanete i kuchařku, která vznikala ve spolupráci s Romanem Mikulicou, profesionálním kuchařem z Entree Restaurant. Můžete se spolehnout na spoustu nevšední inspirace pro vaše zdravá jídla.

Chcete být zdravější, silnější a spokojenější? Nemusíte kvůli tomu studovat kalorické tabulky, trávit celé dny v posilovně a utrácet za nevhodné doplňky stravy. Jde to i přirozenou cestou pod vedením zkušeného a vzdělaného parťáka. Ušetřete čas a peníze a pojďte do toho se mnou.

Jaký je váš přístup ke zdravému životnímu stylu?

Zdravý životní styl není pouze o výživě nebo sportu, je o souhře několika faktorů, pojďme spolu zjistit, jak na to.