Jídelníček na míru

Sestavím ho tak, aby vás zdravý životní styl opravdu bavil. Při správně nastaveném stravování vám totiž ani nepřijde, že držíte dietu a zvládnete to opravdu dlouhodobě. Jedině tak se společně dostaneme k vašemu vysněnému cíli, drahé zkratky plné utrpení totiž nefungují. Spokojenosti dosáhneme i s úsměvem.

Jak jídelníček vypadá?

  • 3-6 porcí denně – podle vašeho režimu a přání
  • vše z běžně dostupných surovin – nemusíte kupovat nic extra
  • bez omezování – nemusíte jíst nic, co vám nechutná
  • bez doplňků stravy – nemusíte kupovat žádné výživové doplňky
  • každý chod obsahuje desítky různých variant

Co všechno dostanu?

Jídelníček

Bez hladovění a pocitu diety. U každého chodu budete mít spoustu variant a přesně vypsané gramáže. Nečeká vás tak žádné složité nakupování ani počítání. Jíte to, co máte běžně doma v přesně nastavených porcích.

Kuchařka

Schází vám při vaření inspirace? Žádný problém. V kuchařce najdete 40 receptů, které uvaříte právě na základě jídelníčku. Těšit se můžete navíc i na bezmasé varianty.

E-book

Proč tělo hubne nebo nabírá svaly? K čemu potřebujeme makroživiny a jak je využíváme? V e-booku se dozvíte o základech výživy, principech vyvážené stravy, ale i to, jak číst obaly a jak vybírat správné potraviny.

Když k dodržování jídelníčku přidáte i cvičení, pravidelná kontrolní měření a motivaci, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat