Kdo jsem a co dělám

Jmenuji se Martin Šaier a jsem tu proto, abych vám pomohl k vašim cílům. Chcete zdravě zhubnout? Nabrat svaly? Vylepšit fyzičku? Nebo se jen cítit lépe? Podívám se na to a společně zvládneme první krok i ty další.

Jsem absolventem oboru Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a nyní pokračuji studiem navazujícího magisterského oboru Nutriční specialista. Užitečnou praxi jsem kromě pomoci řadě soukromých klientů získal také jako nutriční terapeut v břeclavské nemocnici. Externě spolupracuji s pohybovým centrem LR – FIT Bzenec a HoodGym Břeclav, kde pořádám semináře o výživě a spolupracuji se sportovci. Jsem také členem České asociace nutričních terapeutů.

V oblasti výživy a sportu se pohybuji téměř 10 let a za tu dobu jsem pomohl už řadě lidí s nejrůznějšími cíli. Stejně tak pomůžu i vám, stačí se mi ozvat.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Protože se mnou nikdy nezabloudíte na cestě k vašemu vysněnému cíli. Ať už je jím ideální váha, hezčí postava či dobrý pocit ze sebe samého, spolupráci nastavíme vždy tak, aby byla pro vás co nejpříjemnější a bez zbytečného stresu. Jaké další benefity má spolupráce se mnou?

Vyvážená strava

Poskytuje tělu všechny nezbytné látky pro jeho správnou funkci.

Efektivní cvičení

Cvičení a pohyb celkově má celou řadu pozitivních účinků na lidské zdraví.

Minimum stresu

Zvýšený stres může velmi významně snižovat benefity zdravé stravy nebo cvičení.

S čím Vám pomůžu

Budování svalové hmoty

Individuální výživové poradenství za účelem efektivního nárůstu svalové hmoty

Redukce hmotnosti

Individuální výživové poradenství pro zdravé hubnutí bez nežádoucího Jo-Jo efektu

Jídelníčky na míru

Individuálně přizpůsobené jídelníčky, díky kterým dosáhnete svého cíle

Výživové konzultace

Konzultace na Vámi vybrané téma týkající se výživy a zdravého životního stylu

 Dosažené vzdělání                         Současné studium

Masarykova Univerzita v Brně
bakalářský obor – Nutriční terapeut

Nutriční terapeut je tříletý bakalářský program na lékařské fakultě. Obor nutriční terapeut poskytuje absolventům komplexní pohled na výživu, neboť se v průběhu studia setkají jednak s kompletní problematikou lidského těla od základů, jako jsou biochemie, fyziologie, patologická fyziologie a další. A také seznámí absolventy s výrobou a hygienou potravin. Absolventi získají po ukončení studia kvalifikaci pro práci ve státních i soukromých zdravotnických zařízeních dle zákona č. 96/2004 Sb, § 14.

Karlova Univerzita v Praze
magisterský obor – Nutriční specialista

Nutriční specialista je navazující dvouletý magisterský program na lékařské fakultě. Při studiu dochází jednak k prohlubování znalostí nabytých při bakalářském studiu a dále k získání specializované způsobilosti s označením odbornosti Nutriční terapeut (se specializací).