NUTRIČNÍ TERAPEUT
Mgr. MARTIN ŠAIER

Pomůžu vám ať už chcete zhubnout,
nabrat svaly, nebo se jen cítit lépe.

S čím konkrétně pomůžu

Budování svalové hmoty

Individuální výživové poradenství za účelem efektivního nárůstu svalové hmoty

Redukce hmotnosti

Individuální výživové poradenství pro zdravé hubnutí bez nežádoucího Jo-Jo efektu

Jídelníčky na míru

Individuálně přizpůsobené jídelníčky, díky kterým dosáhnete svého cíle

Výživové konzultace

Konzultace na Vámi vybrané téma týkající se výživy a zdravého životního stylu

O mně

Odbornost

Jsem absolventem oboru Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a magisterského oboru Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Informace, které k práci využívám, jsou podložené klinickými studiemi a akademickým výzkumem. Nečekejte ode mě hladovění, zázračné pilulky či jiné extrémy, váš režim a stravu vždy přizpůsobím běžnému režimu, a uvidíte, že to jde i bez drahých a neúčinných doplňků.

Zkušenosti

V oblasti výživy a sportu se pohybuji už téměř 10 let a za tu dobu jsem pomohl mnoha klientům. Ať už šlo o hubnutí, nabírání svalové hmoty či zvýšení sportovní výkonnosti, vždy jsme našli společnou cestu. Jsem členem České asociace nutričních terapeutů, věnuji se i přednáškové činnosti a spolupracuji se sportovními kluby. Pomáhám například špičkovému florbalovému klubu Hattrick Brno, semináře pořádám v pohybovém centru LR – FIT Bzenec a HoodGym Břeclav. Cennou praxi jsem získal i jako nutriční terapeut v břeclavské nemocnici a v domově seniorů, kde navrhuji potřebnou péči pro dosažení dobrého výživového stavu.

Publikace

Chcete si o zdravém životním stylu nejprve něco přečíst? Rádi si hledáte nové informace o hubnutí, stravě či cvičení? Spoustu rad, tipů a receptů najdete na mém blogu či na Facebooku a Instagramu. Podílím se také na publikaci článků v odborných časopisech jako například Geriatrie a Gerontologie.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Protože se mnou nikdy nezabloudíte na cestě k vašemu vysněnému cíli. Ať už je jím ideální váha, hezčí postava či dobrý pocit ze sebe samého, spolupráci nastavíme vždy tak, aby byla pro vás co nejpříjemnější a bez zbytečného stresu. Jaké další benefity má spolupráce se mnou?

Dosažené vzdělání

Masarykova Univerzita v Brně
bakalářský obor – Nutriční terapeut

Nutriční terapeut je tříletý bakalářský program na lékařské fakultě. Obor nutriční terapeut poskytuje absolventům komplexní pohled na výživu, neboť se v průběhu studia setkají jednak s kompletní problematikou lidského těla od základů, jako jsou biochemie, fyziologie, patologická fyziologie a další. A také seznámí absolventy s výrobou a hygienou potravin. Absolventi získají po ukončení studia kvalifikaci pro práci ve státních i soukromých zdravotnických zařízeních dle zákona č. 96/2004 Sb, § 14.

Dosažené vzdělání

Karlova Univerzita v Praze
magisterský obor – Nutriční specialista

Nutriční specialista je navazující dvouletý magisterský program na lékařské fakultě. Při studiu dochází jednak k prohlubování znalostí nabytých při bakalářském studiu a dále k získání specializované způsobilosti s označením odbornosti Nutriční terapeut (se specializací).

Jaký je váš přístup ke zdravému životnímu stylu?

Zdravý životní styl není pouze o výživě nebo sportu, je o souhře několika faktorů, pojďme spolu zjistit, jak na to.