Často kladené dotazy

Pokud nenajdete odpověď, neváhejte mě oslovit s Vašim dotazem

Jaký je rozdíl mezi nutriční terapeutem a výživovým poradcem?

Hlavním rozdílem mezi nutričním terapeutem a výživovým poradcem je v dosaženém vzdělání. Vzdělání pro nutričního terapeuta je stanoveno vyhláškou, zatímco výživový poradce může být kdokoli.
Podrobnější informace zde.

Je správná výživa opravdu tak důležitá?

Výživa je spolu se správnou pohybovou aktivitou opravdu klíčovou při redukci tuku nebo při podpoře našeho zdraví. Pokud chcete svých výsledků dosáhnout efektivně a dlouhodobě, je optimální strava nezbytná.

Lze se domluvit i na jiné spolupráci, než kterou nabízíte?

V případě, že Vám nevyhovuje žádná nabízená služba, je možné program sestavit individuálně. Stačí se mi ozvatKontakt.

Lze koupit poukaz na Vaše služby jako dárek?

Ano, po domluvě je možné zakoupit dárkový poukaz ve Vámi vybrané hodnotě. Následně obdržíte poukaz emailem spolu s kódem, který obdarovaný následně uplatní při koupi produktu. Poukaz můžete koupit zde.

Je spolupráce vhodná pro úplné začátečníky?

Zcela jistě. Právě povedený začátek může rozhodovat o tom, jak úspěšní ve své cestě budete. Špatný začátek může velmi lehce odradit od budoucího snažení, proto by i úplný začátečník měl vyhledat svého odborníka.

Je pro mě vhodná spolupráce i v případě intolerance lepku nebo jiných potravinových alergií?

Ano, každý výživový plán je vypracován na míru a dle vašich individuálních potřeb. Žádná alergie ani intolerance tedy není problém.

Budu si muset kupovat nějaké produkty?
Poradna nefunguje na základě prodávání doplňků stravy. Neprodávám žádné zázračné pilulky na hubnutí. Správně  a efektivně použité doplňky stravy mohou pomoci k dosáhnutí Vašeho cíle, vždy je ale základem náležitě vyvážená strava.
Jak vypadá tréninkový plán na míru?

Tréninkový plán je nastaven dle vašeho konkrétního cíle. Neobsahuje pouze název cviku a množství opakování, ale celkový pohybový režim. Cviky jsou vysvětleny pomocí názorných videí, které obdržíte spolu s plánem.

Jaký je váš přístup ke zdravému životnímu stylu?

Zdravý životní styl není pouze o výživě nebo sportu, je o souhře několika faktorů, pojďme spolu zjistit, jak na to.