Reference klientů

Výživové poradenství Nutrim IconVýživové poradenství Nutrim

Hlavní 130

5,0 12 reviews

 • Avatar Romana H ★★★★★ v minulém týdnu
  Jídelníček je skvělý a srozumitelný. Dokážu si z něj utvořit spoustu jídel, co mám ráda a hlavně na co mám ten den chuť. Hladem u toho netrpím a kila jdou krásně dolů. Udivilo mě i to, že po jídelníčku nemám vůbec chuť na sladké a to jsem předtím sladké bonbony a sušenky uzobovála během celého dne.
 • Avatar Michaela Gajdova ★★★★★ před týdnem
  Perfektní příštup. Styl jídelníčku je podle mě skvělý,jídlo se učím kombinovat sama, můžu si ho poskládat podle aktuální chuti.Vše je srozumitelné a přehledné.
 • Avatar Sabina Rybová ★★★★★ před měsícem
  Martin je velmi ochotný, jídelníček mi sedí a vůbec nehladovím. Určitě doporučuji.
 • Avatar Lucie Jurasová ★★★★★ před 2 měsíci
  V rámci programu Restart od LR FIT - Bzenec jsem měla možnost využít i jídelníček na míru. Za mě velmi srozumitelný a hlavně i realizovatelný. Hladem jsem určitě netrpěla a za 5 týdnů jsem měla o 5 cm méně v pase a o 4 cm méně přes boky. Zkrátka pokud to dodržíte, bude to fungovat. Pan Šaier navíc byl k dispozici ke konzultacím, vysvětlil případné nejasnosti a doplnil jídelníček o potraviny dle mých zvyklostí. Mohu jen doporučit.
 • Avatar Vítězslav Škoda ★★★★★ a month ago
  Nutrim ví, co dělá. Jídelníček je velmi variabilní, vždy si mohu vybrat z více variant a poskládat si jídlo podle chuti, což mi maximálně vyhovuje. S pravidelným silovým tréninkem 0,7-1 kg týdně bez hladovění a ztráty síly v tréninku. To jsou super výsledky. Jsem maximálně spokojen. Doporučuji každému, kdo se chce vrátit do formy a nebo zdokonalit svou fyzickou výkonnost.
 • Avatar Pavel Ondruška ★★★★★ před 3 měsíci
  Martin je odborník, mohu opravdu jenom doporučit, pomohl mi se zorientovat ve výběru zdravého jídla a sestavil mi jídelníček přímo na míru, který není jednotvárný. Také mi nastavil cvičební plán, podle kterého se snažím řídit a výsledky jsou opravdu vidět již po 2 měsících a to teprve začínám:-) jinak skvělý přístup a špičková komunikace, vždy rád pomůže a poradí. Za mě nešlápnete vedle.
 • Avatar Tereza Halmova ★★★★★ 4 months ago
  Mohu jen doporučit. Pan Martin opravdu ví, co dělá, poradí a je s ním skvělá domluva a spolupráce. Oproti jiným jídelníčkům na míru jsem takový (variabilní) koncept neviděla, ale musím říct, že je to naprosto perfektní. 🙂
 • Avatar Oliver Kadiera ★★★★★ 4 months ago
  Skvělý konzultant v oblasti výživy a stravy, nejprve získá představu o vaší aktuální situaci a podle toho vytvoří plán. Je vždy k dispozici, když máte dotazy a podporuje vás.
 • Avatar Lucie Safarova ★★★★★ 7 months ago
  Diky Martinovi jsem pochopila , co všechno musí správný jídelníček obsahovat, které složky jídla je třeba dodržet a že je třeba mít dostatek ovoce a zeleniny, stejně jako jsem pochopila,že není třeba hladovĕt,aby kila šla doĺů. Také jsem se zaměřila na správný pitný režim. Ještĕ jednou dĕkuji za příjemnou spolupraci a za rady,které jsem dostala po nĕjakém čase,kdy už jsem jídelníček dodržovala.😉
 • Avatar Vladan Sedláček ★★★★★ 8 months ago
  Martina můžu jedině doporučit. Má skvělý přístup, spoustu vědomostí ohledně sportu, výživy a informace má opravdu ověřené přímo od zdroje. Vyzkoušel jsem základní balíček, ale pokud po vás nikdo nedupe, není to ono a tak jsem zvolil dlouhodobou spolupráci a rozhodně nelituji - doporučuji všem.
  Spoustu rad, zkušeností, skvělá domluva a perfektní jídelníček, kdy si můžu jídlo sestavit dle sebe a nejsem omezen na 1 jídlo, pokud na něj nemám chuť (žádné kuře/rýže, jak to dělá většina "trenérů"). Skvělý koncept, že si jídlo sestavíte
  … More sami z přílohy, hlavního, zeleniny a dalšího.
  Za mě 6/5 🙂
 • Avatar David Novák ★★★★★ 5 months ago
  Skvělý přístup, jídelníček opravdu na míru. Člověk hubne a ani nemá pocit, že by držel nějakou přísnou dietu. Stačí jen poslechnout rady a doporučení a jde to skoro samo.
 • Avatar Ondra Fuchs ★★★★★ 5 months ago
  Martin je odborník, se vším poradí, velice vstřícný. Doporučuji!

Spolupracuji také se sportovními kluby

“Rychlé a profesionální jednání, friendly přístup. To byly důvody zahájení této, věřím, že přínosné spolupráce pro obě strany. Hledali jsme odborníka na sportovní výživu. S Martinem jsme se i v nelehké době spojili a dohodli se na podmínkách a hned vše zrealizovali.”

Jaký je váš přístup ke zdravému životnímu stylu?

Zdravý životní styl není pouze o výživě nebo sportu, je o souhře několika faktorů, pojďme spolu zjistit, jak na to.