Reference klientů

Výživové poradenství Nutrim IconVýživové poradenství Nutrim

Hlavní 130

5,0 14 reviews

 • Avatar barbora petraskova ★★★★★ před týdnem
  Neměla jsem dobré zkušenosti s různými poradci, až jsem měla to štěstí a narazila na pana magistra, od toho dne se mi změnil život. Je to odborník, který Vás vede a motivuje! Nikdy jsem si nemyslela, že může být hubnutí takto jednoduché, jen dodat tělu vše co potřebuje a začít pořádně jíst!!! Už několik let jsem se necítila tak dobře!!! Pořád strašná únava a nechuť cokoli dělat. Změnou stavování jsem plná energie a chuti se hýbat. Jsem mu za všechno nesmírně vděčná! Ti kteří váháte, jděte do toho! Je to opravdový odborník! Děkuji, pane magistře! Barbora
 • Avatar Radek Šrom ★★★★★ před 3 měsíci
  Začal jsem se změnou jídelníčku a se cvičením 31.5. Vážil jsem 67 kg a po 3 měsících jsem se dostal na váhu až 74 kg. Každý týden stoupla moje hmotnost o půl kila, což je dost velký pokrok. Jídelníček byl pestrý a výživný. I když jsem cvičil a chodil do práce, i tak jsem měl dost energie. S výsledkem jsem spokojen.
 • Avatar Romana H ★★★★★ před 5 měsíci
  Jídelníček je skvělý a srozumitelný. Dokážu si z něj utvořit spoustu jídel, co mám ráda a hlavně na co mám ten den chuť. Hladem u toho netrpím a kila jdou krásně dolů. Udivilo mě i to, že po jídelníčku nemám vůbec chuť na sladké a to jsem předtím sladké bonbony a sušenky uzobovála během celého dne.
 • Avatar Michaela Gajdova ★★★★★ před 5 měsíci
  Perfektní příštup. Styl jídelníčku je podle mě skvělý,jídlo se učím kombinovat sama, můžu si ho poskládat podle aktuální chuti.Vše je srozumitelné a přehledné.
 • Avatar Sabina Rybová ★★★★★ 7 months ago
  Martin je velmi ochotný, jídelníček mi sedí a vůbec nehladovím. Určitě doporučuji.
 • Avatar Lucie Jurasová ★★★★★ před 7 měsíci
  V rámci programu Restart od LR FIT - Bzenec jsem měla možnost využít i jídelníček na míru. Za mě velmi srozumitelný a hlavně i realizovatelný. Hladem jsem určitě netrpěla a za 5 týdnů jsem měla o 5 cm méně v pase a o 4 cm méně přes boky. Zkrátka pokud to dodržíte, bude to fungovat. Pan Šaier navíc byl k dispozici ke konzultacím, vysvětlil případné nejasnosti a doplnil jídelníček o potraviny dle mých zvyklostí. Mohu jen doporučit.

Spolupracuji také se sportovními kluby

„Rychlé a profesionální jednání, friendly přístup. To byly důvody zahájení této, věřím, že přínosné spolupráce pro obě strany. Hledali jsme odborníka na sportovní výživu. S Martinem jsme se i v nelehké době spojili a dohodli se na podmínkách a hned vše zrealizovali.“

Jaký je váš přístup ke zdravému životnímu stylu?

Zdravý životní styl není pouze o výživě nebo sportu, je o souhře několika faktorů, pojďme spolu zjistit, jak na to.