Reference klientů

Výživové poradenství Nutrim IconVýživové poradenství Nutrim

Hlavní 130

5,0 45 reviews

 • Avatar Sabina Kličková ★★★★★ před týdnem
  Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a oslovila nutričního terapeuta a že jsem si zrovna vybrala pana Martina. Ač vím, že nejsem v těchto věcech úplně disciplinovaná, Martin dokázal jídelníček i cvičební plán sestavit tak, že to šlo. Zvýšila se mi kondička a podařilo se mi zhubnout to co mi vadilo. Plus mínus jsem se dostala na váhu, kterou jsem si představovala a i jsem se sama sobě v zrcadle líbila, přitom jsem nikdy neměla hlad. V jídelníčku je skvělé, že není přesně dané co ten den musíte, ale seskládáte si jídlo sami z doporučených potravin, takže jsem si to vždy připravila podle toho na co … More jsem měla chuť a vlastně jsem často neměla ani pocit, že nějaký jídelníček dodržuji. A když náhodou došla inspirace co vařit, tak i recepty od Martina byly skvělé. Naprosto doporučuji a budu se na něho obracet s jídelníčkem na míru pro moji maminku, která si to nakonec přeje od Ježíška.
 • Avatar Kateřina Černá ★★★★★ před 2 měsíci
  Dobrá a milá komunikace. Pro mě vytvořený jídelníček je vyhovující. Jsem spokojená. Za první měsíc bylo při přísném dodržování 7 kg dole. Což považuji za velký úspěch a Martina vřele doporučuji všem, kteří chtějí zhubnout nebo se jen zdravěji stravovat.
 • Avatar Vojtěch Drašnar ★★★★★ před 3 měsíci
  Martin je jako výživový poradce tím nejlepším, se kterým jsem mohl spolupracovat. 👍🏼 Obzvlášť pro preciznost přípravy celého jídelníčku. Přehledný, srozumitelný - a především skutečně na míru a přesně podle mých požadavků a cílů. A ty výsledky, tak ty se při dodržování vážně dostavily. Martina doporučuji i pro jeho rychlou a velmi vstřícnou komunikaci. Kdykoli jsem měl (i naprosto triviální) dotaz, obratem odpovídal a vše srozumitelně vysvětlil. Ve spolupráci s ním proto pokračuji i nadále. Neměnil bych a doporučuji ho všemi deseti. Je to člověk na svém místě. 😊
 • Avatar Dominika Stolářová ★★★★★ před 3 měsíci
  Po několika neúspěšných pokusech hubnutí, kdy už jsem si říkala, že je nemožné zhubnout, tak jsem na internetu narazila na online koučink. Po přečtení pár recenzí, jsem neváhala a šla do toho. A můžu říct, že jsem udělala to nejlepší rozhodnutí. Se spoluprací jsem byla velmi spokojená a vřele doporučuji. Jídelníček byl jednoduchý a flexibilní. Nejvíce jsem ocenila to, že jsem netrávila půl dne v kuchyní přípravou jídla.
 • Avatar Hana Horáková ★★★★★ před 5 měsíci
  Martina jsem oslovila na základě pozitivních recenzí a můžu říct, že jsem opravdu nelitovala. Jídelníček je sestaven přehledně a jednoduše. Přesto, že jsem jídelníček nedodržovala na 100%, tak se mi za 3 měsíce podařilo ubrat kil a cm a nyní jsem mnohem spokojenější. Nyní už vím, kde je správná cesta. Tak ještě jednou díky a přeji hodně spokojených klientů!
 • Avatar Renata Bučková ★★★★★ 6 months ago
  Dlouho jsem hledala spolupráci s někým, kdo by svému oboru opravdu rozuměl. Jsem ráda, že jsem narazila na Martinovy stránky a oslovila ho. Měli jsme půlroční spolupráci a po čase ještě tři měsíce. Byla jsem nadmíru spokojená. Velice mě překvapilo, jaké dobré jídlo mohu jíst a váha jde dolů. V jídelníčku i nadále pokračuji a budu, protože poprvé v životě se mi podařilo skutečně zdravě zhubnout. Líbilo se mi, že Martin je odborník a všechny mé dotazy zodpověděl a nebo jídlo do jídelníčku přidal. Vřele doporučuji!
 • Avatar Jana Vozechova ★★★★★ 6 months ago
  S Martinem Šaierem jsem začala spolupracovat na doporučení kamarádky 27. prosince 2022. Je léto a já se těším do plavek, nestyděla jsem se sundat si zimní kabát. Mým cílem nebylo primárně zhubnout, ale dostat se do kondice, lépe spát a celkově dát tělu větší rovnováhu a prostě být sama se sebou spokojenější. Nevěřila bych, že je možně přes e-mailovou korespondenci dosáhnout požadovaných výsledků. Jak kdyby měl Martin "tykadla" a napsal vždy nějakou trefnou otázku, radu nebo se jen zeptal, jak se mám. Martine děkuji!
 • Avatar Hana Richterová ★★★★★ 10 months ago
  Oslovení Martina ke spolupráci bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Když se ani půl roku po porodu moje váha nehýbala směrem dolů a naopak jsem měla neustále větší a větší hlad, bylo jasné, že to sama nezvládnu. Protože jsem kojila, na nějaké experimenty nebyl prostor. Tak jsem kontaktovala Martina. Martin se mnou probral mou životosprávu, míry, životní styl a na základě toho vypracoval individuální rámcový jídelníček a cvičení. Pak už musíte jen vše dodržovat a výsledky se brzy dostaví. Martin je s vámi neustále v kontaktu, podporuje vás, upraví jídelníček a cvičení dle vašich potřeb. … More Bezpečně vás provede svátečními obědy, oslavami i slabými chvilkami. Změnou stravy u nás doma zhubl i můj manžel a starší dcerka začala více vnímat, co je zdravé a vyvážené jídlo. Pokud přemýšlíte nad kontaktováním Martina, tak neváhejte. Je to odborník na svém místě.
 • Avatar Lucie Palová ★★★★★ 11 months ago
  Spolupráce s Martinem je báječná. Za půl roku se mi podařilo shodit 7.5 kg (začínala jsem na 78 kg při 165 cm), ztratila 15 cm v pase a 12 cm přes boky. I přes to, že jsem za poslední měsíc neměla čas vůbec na nic, s váhou a cm to ani nehnulo, což mi přijde jako skvělý příklad toho, jak zdravé hubnutí nabudí tělo k neukládání. Dodržování jídelníčku není těžké, ale samozřejmě to vyžaduje píli a čas v kuchyni. Každý, kdo chce zdravě a trvale zhubnout, je dle mého názoru u Martina na správném místě. Mohu jen a jen doporučit a doufám, že naše spolupráce bude nadále úspěšná.
 • Avatar Simona Pekárková ★★★★★ a year ago
  Pana Martina jsem si vybrala po delším hledání - hledala jsem někoho, kdo popisuje realistické cíle, má potřebné VŠ vzdělání v oboru a výborné recenze. Martinovo profesionální a velmi vstřícné vedení mě umožnilo realizovat změnu jídelníčku, stravovacích návyků a především si všímat v dlouhodobém horizontu toho, co jím. Podařilo se mi vcelku nekomplikovaně zhubnout 11 kg, za což jsem opravdu vděčná. Je mi v mém těle a mé mysli mnohem lépe, vrátila jsem se ke cvičení a zároveň i svému oblíbenému šatníku. Martinův zpracovaný jídelníček mi hodně vyhovoval - mohu si kombinovat jednoduchá i … More složitější jídla, učím se pod vedením Martina jídla dobře sestavovat. Zároveň je moc fajn, že když chybuji a mám „slabší dny“ , tak Martin dovede vrátit na správnou cestu a podpořit. Vyhovuje mi i to, že Martin rozumí nejen vhodnému stravování, ale dovede vše dát i do kontextu s vhodným cvičením a pohybem. Jako odborníka ho vřele doporučuji!
 • Avatar David Vašek ★★★★★ 8 months ago
  S příchodem nového roku má spousta z nás různá předsevzetí, které ale občas zrovna nedopadnou . . . I já jedno takové měl, ale tentokrát jsem rozhodl to vzít úplně za jiný konec - našel jsem si na internetu nutričního odborníka a online coache - Martina Šaiera. Mým cílem byla redukce tělesného tuku. Martin po několika konzultacích sestavil jídelníček a pohybový plán. Navíc jsem obdržel i jednoduchou kuchařku, jak různé suroviny kombinovat a připravit. Moje výchozí váha byla 94 kg , každý týden při pravidelném vážení byly vidět pokroky, váha šla dolů, to zvyšovalo mé odhodlání a měl jsem z toho … More upřímnou radost . . . Podotýkám, že to není o hladovění, ale o výběru správných surovin, dávkování a režimu. Náš program po 3 měsících skončil a váha se ustálila na 82 kg. Cítil jsem se v mnohem lepší kondici, měl jsem více energie. V pase jsem shodil 10 cm !!! Nutnost koupit nové oblečení mi bylo odměnou za pevnou vůli 😀 Tak moc mě to nakoplo, že jsem se rozhodl s Martinem prodloužit spolupráci o další 3 měsíce, tentokrát náš cíl byl nabrat svalovou hmotu . . . Úprava jídelníčku, intenzivnější cvičební plán a šlo se na věc . . . . Tady už to logicky nejde tak rychle, ale výsledky jsou a já i po ukončení naší 6měsíční spolupráce držím směr který mi Martin ukázal a jsem mu za to moc vděčný . . . Díky Martine
 • Avatar Jaromír Burda ★★★★★ 9 months ago
  S Martinem jsem absolvoval 3 měsíční “Plán Goal” a mohu spolupráci s nim jedině doporučit. Jídelníček byl nastaven na bázi jednotlivých surovin, takže jej bylo možné kombinovat dle chuti a bez doplňků stravy, což bylo strašně fajn. No a když už došly nápady, jak jednotlivá jídla připravovat, pomohla kuchařka, kde jsem objevil spoustu nových jednoduchých receptů. Co se týče pohybového plánu, tak ten byl postaven na základních a jednoduchých cvicích, takže se díky přiloženým návodům lze hodně rychle naučit, jak je dělat správně.
  Martin vždy promptně odpovídal na všechny mé dotazy velmi edukativně
  … More a kdykoliv bylo potřeba z mého úhlu pohledu něco nutno pozměnit (cviky, suroviny,atd) vždy byl otevřen diskuzi a plán upravil přesně na míru.
  Vůbec bych neměl strach z on-line coachingu. Dnes to lze dělat efektivně i z pohodlí domova (videa, fotky, sharepointy).
  V plánu od Martina dal pokračuji a řídím se jeho radami. Předaným know-how se budu řídit snad už po cely život aneb investice k nezaplacení.
  Vřele doporučuji všem, kteří hledají superního nutričního specialistu.
 • Avatar Eva Chvalkovská ★★★★★ 3 months ago
  Naprostá spokojenost, skvělý přístup. Jídelníček sestavený na míru je naprosto srozumitelný, žádné hladovění, žádné doplňky stravy. Spolupráce byla super, v případě potřeby nebyl problém jídelníček upravit nebo doplnit. Nechybělo povzbuzení a pochvala při úspěšném hubnutí. Za mě mohu jen doporučit.
 • Avatar Dominik Walica ★★★★★ 8 months ago
  S vyzkoušením "online trenéra" jsem dlouho otálel, ale nyní po půl roce spolupráce jsem maximálně spokojen! Cvičební plán a jídelníček vám Martin sestaví podle vašich cílů a vše průběžně konzultujete dle potřeby. Za půl roku se mi povedlo ujít kus cesty za vytyčeným cílem. Pokud se chcete vymanit z fáze experimentování s jídelníčkem a cvičebním plánem, tak neotálejte a nechce si poradit od odborníka. Doporučuji!
 • Avatar Silvie Otáhalová ★★★★★ 4 months ago
  Martin je člověk na svém místě, oceňuji individuální přístup, zájem o klienta, odborné rady a psychickou podporu! ☝🏻💪🏻
  Doporučuji😊
 • Avatar Сергей Сердюк ★★★★★ 4 months ago
  Vyuzil jsem sluzeb tohoto trenera a musim rict, ze jsem byl opravdu spokojen. Pan mi behem par dnu zpracoval podrobny plan, jak jidelni, tak i pohybovy + jako bonus mi zaslal i vzdelavaci plan a kucharku, coz je super, clovek se pak o tom aspon neco dozvi (jak spravne cvicit, jist atd). Plan mi byl zaslan emailem ve formatu pdf, kde bylo vse podrobne, a hlavne opravdu srozumitelne, rozepsane. Myslel jsem, ze timto prace pana trenera konci, ale byl jsem mile prekvapen, kdyz se mi pan kazdy tyden ozval, jak to se mnou vypada, jestli je vsechno v poradku, jestli bych chtel neco upravit atd, byl velmi … More mily a ochotny, coz jsem ani necekal a prijemne me to prekvapilo 🙂
  Za me tedy rozhodne spokojenost 🙂
 • Avatar Veronika Rychterova ★★★★★ 7 months ago
  Jídelníček od Martina je opravdu ten nejlepší, jaký jsem kdy měla. Všechno přehledně zpracováno, bohatý výběr potravin, které si sami kombinujete a vytváříte jídla podle svých chutí. Během cca 2.5 měsíců mám dole skoro 9kg. Jídelníček od Martina můžu všem doporučit.
 • Avatar Sylva Trebulová ★★★★★ a year ago
  Hubnutí s Martinem není vůbec náročné. Díky jeho radám a jídelníčku si připadáte, jako byste ani nedrželi dietu. Vše má do posledního detailu promyšlené a není nutné se ani vzdávat potravin, které máte rádi.
  Všechny mé dotazy zodpověděl, ve všem se mi snažil vyjít vstříc a případně jídelníček upravil dle aktuální potřeby. Skvělá je i kuchařka, která nám s manželem při hubnutí ulehčila spoustu práce. Některá jídla jsme si zamilovali a určitě je zařadíme do svého běžného jídelníčku.
  Doporučuji s Martinem navázat dlouhodobou spolupráci a výsledky se určitě dostaví! 🙂
 • Avatar Petra Vitnerova ★★★★★ 7 months ago
  Spolupracuji s Martinem a za me velika spokojenost. Vyuzila jsem moznosti naplanovat nejen jidelnicek, ale i cviceni a zatim mam dole 10 kg a jedeme vesele dal 💪 Profesionalni pristup i komunikace. S jakymkoliv problemem poradi, podle potreb v prubehu pripadne doplni, zmeni. Ted uz jsem pripravena na to zit timhle zpusobem i po ukonceni spoluprace... po nekolika nezdarenych pokusech, kdy jsem do toho sla sama bez pomoci.
 • Avatar Jana Vlasáková ★★★★★ 5 months ago
  poprvé jsem hubla bez hladu a v pohodě.Kila jdou dolů,sice pomalu ,ale pořád.Moc děkuji Martine
 • Avatar Hans Kupka ★★★★★ 5 months ago
  Hledal jsem cestu ke zhubnutí a úpravě životního stylu. Martinovi stránky a recenze mě velice oslovili.
  Po kontaktování a následném telefonátu mě Martin přišel jako profík a to se také časem ukázalo.
  Jídelníček a trénink perfektně poskládán.
  Spolupracuji s Martinem 3 měsíce a výsledky jsou perfektní. Mám daleko víc energie, nejsem unavený tak jako dřív.
  Určitě bych Martina doporučil všem kteří nevěří na nějaký tabletky na hubnutí atd. Jen správná strava a trénink může váš život změnit. Což Martin umí :).
 • Avatar barbora petraskova ★★★★★ 6 months ago
  Neměla jsem dobré zkušenosti s různými poradci, až jsem měla to štěstí a narazila na pana magistra, od toho dne se mi změnil život. Je to odborník, který Vás vede a motivuje! Nikdy jsem si nemyslela, že může být hubnutí takto jednoduché, jen dodat tělu vše co potřebuje a začít pořádně jíst!!! Už několik let jsem se necítila tak dobře!!! Pořád strašná únava a nechuť cokoli dělat. Změnou stavování jsem plná energie a chuti se hýbat. Jsem mu za všechno nesmírně vděčná! Ti kteří váháte, jděte do toho! Je to opravdový odborník! Děkuji, pane magistře! Barbora
 • Avatar Radek Šrom ★★★★★ 7 months ago
  Začal jsem se změnou jídelníčku a se cvičením 31.5. Vážil jsem 67 kg a po 3 měsících jsem se dostal na váhu až 74 kg. Každý týden stoupla moje hmotnost o půl kila, což je dost velký pokrok. Jídelníček byl pestrý a výživný. I když jsem cvičil a chodil do práce, i tak jsem měl dost energie. S výsledkem jsem spokojen.
 • Avatar Romana H ★★★★★ 9 months ago
  Jídelníček je skvělý a srozumitelný. Dokážu si z něj utvořit spoustu jídel, co mám ráda a hlavně na co mám ten den chuť. Hladem u toho netrpím a kila jdou krásně dolů. Udivilo mě i to, že po jídelníčku nemám vůbec chuť na sladké a to jsem předtím sladké bonbony a sušenky uzobovála během celého dne.
 • Avatar Michaela Gajdova ★★★★★ 7 months ago
  Perfektní příštup. Styl jídelníčku je podle mě skvělý,jídlo se učím kombinovat sama, můžu si ho poskládat podle aktuální chuti.Vše je srozumitelné a přehledné.
 • Avatar Sabina Rybová ★★★★★ 7 months ago
  Martin je velmi ochotný, jídelníček mi sedí a vůbec nehladovím. Určitě doporučuji.
 • Avatar Lucie Jurasová ★★★★★ 9 months ago
  V rámci programu Restart od LR FIT - Bzenec jsem měla možnost využít i jídelníček na míru. Za mě velmi srozumitelný a hlavně i realizovatelný. Hladem jsem určitě netrpěla a za 5 týdnů jsem měla o 5 cm méně v pase a o 4 cm méně přes boky. Zkrátka pokud to dodržíte, bude to fungovat. Pan Šaier navíc byl k dispozici ke konzultacím, vysvětlil případné nejasnosti a doplnil jídelníček o potraviny dle mých zvyklostí. Mohu jen doporučit.

Spolupracuji také se sportovními kluby

„Rychlé a profesionální jednání, friendly přístup. To byly důvody zahájení této, věřím, že přínosné spolupráce pro obě strany. Hledali jsme odborníka na sportovní výživu. S Martinem jsme se i v nelehké době spojili a dohodli se na podmínkách a hned vše zrealizovali.“

Jaký je váš přístup ke zdravému životnímu stylu?

Zdravý životní styl není pouze o výživě nebo sportu, je o souhře několika faktorů, pojďme spolu zjistit, jak na to.