Reference

bývalých i současných klientů

Výživové poradenství Nutrim IconVýživové poradenství Nutrim

Hlavní 130

5,0 5 reviews

 • Avatar Vladan Sedláček ★★★★★ před 2 měsíci
  Martina můžu jedině doporučit. Má skvělý přístup, spoustu vědomostí ohledně sportu, výživy a informace má opravdu ověřené přímo od zdroje. Vyzkoušel jsem základní balíček, ale pokud po vás nikdo nedupe, není to … More ono a tak jsem zvolil dlouhodobou spolupráci a rozhodně nelituji - doporučuji všem.
  Spoustu rad, zkušeností, skvělá domluva a perfektní jídelníček, kdy si můžu jídlo sestavit dle sebe a nejsem omezen na 1 jídlo, pokud na něj nemám chuť (žádné kuře/rýže, jak to dělá většina "trenérů"). Skvělý koncept, že si jídlo sestavíte sami z přílohy, hlavního, zeleniny a dalšího.
  Za mě 6/5 🙂
 • Avatar Lucie Safarova ★★★★★ před 2 měsíci
  Diky Martinovi jsem pochopila , co všechno musí správný jídelníček obsahovat, které složky jídla je třeba dodržet a že je třeba mít dostatek ovoce a zeleniny, stejně jako jsem pochopila,že není třeba hladovĕt,aby kila … More šla doĺů. Také jsem se zaměřila na správný pitný režim. Ještĕ jednou dĕkuji za příjemnou spolupraci a za rady,které jsem dostala po nĕjakém čase,kdy už jsem jídelníček dodržovala.😉
 • Avatar David Novák ★★★★★ před 2 měsíci
  Skvělý přístup, jídelníček opravdu na míru. Člověk hubne a ani nemá pocit, že by držel nějakou přísnou dietu. Stačí jen poslechnout rady a doporučení a jde to skoro samo.
 • Avatar Ondra Fuchs ★★★★★ před 3 měsíci
  Martin je odborník, se vším poradí, velice vstřícný. Doporučuji!
 • Avatar Oliver Kadiera ★★★★★ před 2 měsíci
  Skvělý konzultant v oblasti výživy a stravy, nejprve získá představu o vaší aktuální situaci a podle toho vytvoří plán. Je vždy k dispozici, když máte dotazy a podporuje vás.